text

ÚSPĚŠNÝ ROK CELESTE BUCKINGHAM

Přidáno: 25.01.2013 | Přidal: rookie

Téměř deset milionů zhlédnutí na hudebním serveru YouTube, osm měsíců na předních příčkách oficiální hitparády nejhranějších českých a slovenských písní v rozhlasovém éteru a nominace na ceny MTV EMA 2012 v kategorii Best Czech/Slovak Act. Hit Run Run Run přinesl sedmnáctileté Celeste Buckingham úspěch nejen v Česku a na Slovensku, ale daleko za jejich hranicemi. Vyvrcholením skvělé bilance písně, díky které si Celeste získala i fanoušky v zemích Blízkého východu a severní Afriky, je nominace na Hit roku v anketě Slávik 2012. Kromě ní zabodovala talentovaná zpěvačka také v kategorii o nejpopulárnější slovenskou interpretku.

 

 

 

 

Celeste BuckinghamCeleste Buckingham

Přestože v éteru už několik týdnů rotuje Celestin nový singl Never Be You, nevytrácí se z něj ani její předchozí hit Run Run Run. Právě naopak! Důkazem je nejen magická hranice deseti miliónů zhlédnutí, kterou píseň v těchto dnech atakuje na YouTube, ale také nominace skladby na prestižní ocenění v anketě o nejoblíbenější interprety slovenské populární hudby Slávik 2012 v kategorii Hit roku. V prvním kole sms hlasování se totiž právě Run Run Run dostal mezi pětici hitů s nejvyšším počtem hlasů. O absolutním vítězi kategorie Hit roku se rozhodne během samotného přímého přenosu v neděli 3. února.

 

Tím ovšem zpěvaččin „útok" na Sláviky nekončí. Fanoušci podpořili svojí oblíbenkyni i v další z hlavních kategorií a autorka a interpretka debutu Don´t Look Back bude bojovat také o cenu v kategorii zpěvaček po boku někdejších Zlatých slavic Jany Kirschner, Tiny či Zuzany Smatanové.

 

Celeste Buckingham, která se kvůli škole a novým pracovním nabídkám začátkem léta s celou rodinou přestěhovala do Spojených států, chce při této příležitosti fanouškům osobně poděkovat za podporu v uplynulém mimořádně úspěšném roce. Proto si vyhlášení výsledků nenechá ujít. A stejně jako na galavečeru Český slavík Mattoni 2012 i na jeho slovenské obdobě nebude chybět mezi účinkujícími. Jak organizátoři prozradili, bude jedním z exkluzivních hostů slavnostního večera, jež odvysílá 3. února od 20:30 TV JOJ. Diváci se mohou těšit na speciální set s Majkem Spiritem doprovázený taneční megashow, v které zazní písně Run Run Run i Never Be You.

 

Vytlačit Oblíbené Poslat Facebook Digg it Delicious Vybrali.sme

Komentáře