text

KAPELA FRU FRU NATOČILA OPRAVDU BIZARNÍ VIDEOKLIP

Přidáno: 26.01.2013 | Přidal: rookie

Skupina Fru Fru natočila první videoklip ke svému novému albu s názvem Freak Show. Jak již název alba, tak i ústřední písně napovídá, jedná se o opravdu „šílený" scénář, na kterém se autorsky i herecky podílely samé známé tváře českého showbyznysu. Kapela k novému albu, které vyjde 15. února u hudebního vydavatelství Indies Scope připravuje videoklipy celkem ke třem písním.

 

 

 

FRU-FRUFRU-FRU

Ve videoklipu se dozvíte, zda se ženám více líbí vysportovaní jedinci nebo prostě jen opravdový chlapi. V příběhu videoklipu si na straně „opravdových chlapů" zahráli Pavel Čtvrtníček, Tomáš Matonoha, Lukáš Pavlásek nebo Oldřich Navrátil, zatímco vymakaného sportovce si zahrál Zdeněk Moravec ze skupiny DeaMen. Moderátorského postu se ujal talentovaný herec Jakub Žáček. Za ženskou část publika se do natáčení videoklipu zapojila i Nela Boudová, která si nakonec jednoho z „opravdových chlapů" vybrala.

 

„Natáčení videoklipu jsem si opravdu užila. Kluci byli vtipní od začátku do konce," okomentovala situaci na natáčení herečka Boudová.

 

Kapela působí na české hudební scéně téměř deset let, a právě nyní vydává své čtvrté album s názvem Freak Show. Deska slibuje opravdu originální hudební produkci s nápaditými texty, která prostupuje napříč žánry. Fru Fru se prezentuje ojedinělým hudebním projevem, který v sobě kombinuje prvky popu, rocku, funku, jazzu a to vše ochucené kabaretní atmosféru s dekadentně teatrálními prvky. Lídr skupiny a zároveň autor textů, Václav Bartoš, se snažil o nevšední texty, které posluchače nejenom rozesměje, ale zároveň i donutí přemýšlet nad hlubším obsahem písní a vytrvale pátrat po skutečném autorově záměru.

 

 

 

Vytlačit Oblíbené Poslat Facebook Digg it Delicious Vybrali.sme

Související články

Komentáře