Celebrity umějí vybruslit z rande i neslušných návrhů

Přidáno: 17.02.2013 | Přidal: rookie

Zatímco spousta Čechů, Moravanů a Slezanů v sobotu napjatě sledovala, jak dopadnou prezidentské volby, mnoho jiných rodin hodilo podobné starosti za hlavu a místo toho přišlo do obchodního centra v Praze-Štěrboholech, kde probíhalo zábavné odpoledne na ledě se spoustou soutěží.

 

 

EuroparkEuropark

V Europarku totiž již podeváté za sebou otevřeli ledovou plochu, na které se mohou malí i dospělí vyřádit zdarma, v teple pod střechou obchodního centra. A mezi nedočkavé děti, jež měli možnost zdarma se vyfotit ve fotokoutku s Pinďou, přišli i herci dabující film Čtyřlístek ve službách krále nebo postavičky z oblíbeného komiksu, který již brzy přijde i na plátna kin. Nechyběly ani další známé osobnosti se svými ratolestmi. Některé celebrity se nám svěřily se svými velkými životními zkušenosti, díky kterým vědí, jak vybruslit z každé situace.

 

„Často musím vybruslit z pozvání na rande. Je to těžké udělat to tak, jak muže odmítnout a přitom je neurazit. Ze začátku nasadím diplomacii, ale když jim to napoprvé a ani napodruhé nedojde, řeknu jim narovinu, že s nimi nikam vážně nepůjdu a nic mít nebudu," svěřila se nám krásná Renata Langmannová, Česká Miss 2006.

 

„Občas se samozřejmě stane, že musím vybruslit z toho, co se nepovede, ale vždy mě to stojí hodně úsilí. Třeba když jsem při natáčení zapomněl text, který byl navíc v angličtině, tak to se mi moc improvizovat nechtělo, ale nic jiného mi nezbylo. K mému překvapení se to režisérovi líbilo a v dalším záběru dokonce chtěl, abych to řekl stejně," říká s úsměvem režisér a herec Petr Jákl.

 

Jeho manželka Romana Jákl Vítová prý v dětství vybruslila z vynášení odpadků, v dospělosti pak z práce, která by jí mohla poškodit pověst „Docela často mě volaly z různých pánských časopisů a za určitý finanční obnos mě žádaly o akty. Z toho jsem vybruslila velmi rázně, protože nic takového nikdy nebylo mým cílem," tvrdí Romana, která s sebou měla i svoje holčičky Sofinku a Elinku.

 

Celá akce měla i charitativní podtext a tak měla další důvod k radosti. „Sponzor věnoval tisíc kusů Pribináčkových tyčinek dětem z Dětského domova v Trnové. Ten je zaměřený hlavně na týrané děti od jednoho do šesti let. Jeho součástí je i zdravotnické zařízení Delfínek, který je nonstop k dispozici dětem, jež potřebují okamžitou pomoc," uvedla k tomu jejich patronka Romana Jákl Vítová.

 

„To je dané mou profesí. Na jevišti musí člověk často z něčeho vybruslit. Někdy nám vypadne text, jindy spadne kulisa. Vím, že jednou dokonce upadla klika od dveří na jeviště, a nedalo se na něj dostat. S takovými věcmi si musíme umět poradit," říká Miroslav Táborský, který se na brusle dokonce dostane i na jevišti Divadla v Dlouhé. „Stalo se mi, že bruslařské výkony podávám až po padesátce, protože v divadelní hře Souborné dílo Williama Shakespeara ve 120 minutách jezdím na kolečkových bruslích," chlubí se herec, jehož hlas uslyšíme ve filmu Čtyřlístek ve službách krále.

 

Ten se na veřejnosti snad poprvé objevil s půvabnou manželkou Kateřinou a patnáctiletým synem Radovanem. Miroslav si myslí, že přísněji vychovává jejich dva syny jeho žena. „My chlapi jsme ve výchově důslednější. Když už se zasekneme, tak pak už nepovolíme. Manželka se zasekává častěji, ale dětem nakonec často povolí," usmívá se Táborský.

 

Za měkkého tatínka se považuje i Martin Maxa. „Už při narození prvního dítěte jsem si umanul, že budu spíš vychovávat jinak, než silou. Moc autoritativní nejsem, ale děti mi docela naslouchají," tvrdí urostlý zpěvák, který v souvislosti s blížící se premiérou filmu Čtyřlístek uvedl, že jednu z postav, Fifinku, mu připomíná jeho šestiletá dcera Emička. Právě s ní a třináctiletým synem Ivanem do Europarku dorazil, jeho děti dosud veřejnost neměla příležitost pořádně spatřit.

 

A jak to má s oním bruslením „V průběhu života člověk nadělal celou přehršel průšvihů. Nakonec jsem vybruslil ze všech. Nedokážu ale odhadnout, který byl ten největší. Ale průšvihy s nevěrou to rozhodně nebyly, šestnáct let jsem věrný jedné ženě," dušuje se Maxa.

 

Leona Machálková vzala na bruslení svého syna Artura. To Markéta Hrubešová přišla bez nachlazené dcery Christel.

 

Europark veřejné bruslení umožňuje v prostorách pasáže až do třetího března. Den předtím končí Velká soutěž s Čtyřlístkem, v níž jsou hlavními cenami poukazy na nákupy v Europarku. Kromě toho všichni dostanou lízátko Chupa Chups, při třetí návštěvě kluziště voucher do prodejny Puntanela a při páté poukaz na dětské menu zdarma v restauraci Interspar. Děti ale čekají i další zábavná odpoledne s postavičkami ze Čtyřlístku. Druhého března se pak mohou těšit na karneval se Čtyřlístkem a soutěž o nejlepší karnevalovou masku. 

 

Vytlačit Oblíbené Poslat Facebook Digg it Delicious Vybrali.sme

Související články

Komentáře