DIVOKÁ MATKA KRISTÝNA BOKOVÁ NECHALA PARTNEROVI NA KRKU TŘI DĚTI

Přidáno: 10.03.2013 | Přidal: rookie

Výchova milovaného potomka bývá náročnou zatěžkávací zkouškou i pro odolné jedince. Není proto divu, že pro éterickou bytost s uměleckým cítěním je to občas peklo. A co teprve, když nezůstane u jedináčka a pozornosti se dožadují hned tři „roztomilí andílci"! Pak jediným řešením, jak se z toho nezbláznit, je dělit rodičovské radosti a starosti dvěma. Své o tom ví herečka Kristýna Boková, která s kolegou Markem Taclíkem vychovává dvojčata
a syna.

 

 

 

Kristýna Boková a Marek TaclíkKristýna Boková a Marek Taclík

Český průměr v počtu dětí na jednu rodinu ale zatím oba herci překročili jen na filmovém plátně. Život se třemi ratolestmi si Kristýna Boková a Marek Taclík vyzkoušeli v nové komedii Martin a Venuše. A přestože novinka režiséra Jiřího Chlumského nese výstižný podtitul „antikoncepční komedie", třicetiletá herečka by se mu nebránila ani v soukromí. „Nejsem klasickou maminkou, která je připravená na všechny katastrofické scénáře a má všechno v řádu. Občas to skřípe, zvlášť když je potřeba skloubit několik věcí dohromady, ale řeším to intuitivně," přiznala na premiéře maminka sedmiletého Šimona. Tu kromě herectví a tance zaměstnává také kavárna Divoké matky, jež si před rokem otevřela se dvěma kamarádkami.

 

„Snažím se plánovat si věci tak, abych vše zvládla a byla jenom maminkou, nebo jenom v kavárně. Nemám chůvu, ani pomocnici, mám svojí maminku, která je skvělá babička a hodně mi se Šimonem pomáhá," vypráví Kristýna. Se stejným nadhledem jako výchovu zvládá i starost o domácnost. „Nejsem otrokem své domácnosti, nemám všude naleštěno a utřený prach. Uklízím jednou za čas, nenávidím vysávání, nežehlím a svůj život si nedokážu představit bez pračky a ledničky," směje se půvabná brunetka, která ve filmové kuchyni vybavené spotřebiči Whirlpool příliš času nestrávila. V té své si ale vaření užívá a stejně jako v životě v ní sází na šestý smysl.

 

„Čtu hodně receptů a pak to kombinuju, mám ráda italská a thajská jídla, miluju brambory na všechny možný způsoby a kozí sýr. Nevařím ale moc často, nejsem si v tom jistá. Nejsem taková ta kuchařka, která když přijde hodně lidí, tak je nadšená. Ale zároveň mi dělá větší radost vařit pro někoho, než pro sebe. Takže když jsem sama, tak nevařím vůbec a kupuju si rohlíky," dodává Kristýna.

 

Vytlačit Oblíbené Poslat Facebook Digg it Delicious Vybrali.sme

Související články

Komentáře